XIX Diecezjalne Święto Chleba

Bracia Cechowi

Proszę o przyjęcie moich podziękowań i wyrazów wdzięczności za uczestnictwo w obchodach XIX Diecezjalnego Święta Chleba.

Drodzy Przyjaciele

W czasie uroczystości dziękowaliśmy Panu Bogu za dar chleba zwracając przy tym uwagę na potrzebę umiejętności dzielenia się nim z tymi którzy go nie mają.

Pragnę więc serdecznie podziękować za okazaną sympatię do uroczystości oraz przekazane ofiary pieniężne w czasie mszy świętej na potrzeby Zarządu Caritas Diecezji Tarnowskiej. Mam nadzieję na dalszą owocną współpracę a także wspólne świętowanie z nami w kolejnych latach.

Uważam, że aby realizować nadal tą ideę potrzeba ludzi dobrej woli – właśnie tacy jak Państwo. Za dotychczasową, efektywną współprace jeszcze raz serdecznie dziękuję w imieniu własnym i wszystkich współorganizatorów.

Starszy Cechu
Kazimierz Kural

Brzesko, wrzesień 2019 r.